Quick-Step-Davitamon va uning davomchilarining yutuqlari ro'yxati - List of wins by Quick-Step–Davitamon and its successors - Wikipedia
Bu g'alabalarning to'liq ro'yxati Deceuninck - Tez qadam velosiped jamoasi. Musobaqalar ga qarab turkumlanadi UCI Continental O'chirish qoidalari.
2003 yil - Tez qadam - Davitamon
- Antverpen na-tour Dernyspektakel, Johan Museeuw
- Kriterium Bavixoyev, Paolo Bettini
- Acht van Chaam, Servais Knaven
- Profronde van Xerlen, Servais Knaven
- Mil van Mares, Servais Knaven
- 5-bosqich Qatar safari, Servais Knaven
- Umumiy tur Mediterranéen, Paolo Bettini
- Omloop Het Nieuwsblad, Johan Museeuw
- Milan – San-Remo, Paolo Bettini
- 3-bosqich Tour de Romandie, Loran Dyufa
- 1-bosqich Tour de Picardie, Aurelien Klerk
- Umuman Tour de Belgique, Maykl Rojers
- 3 bosqich, Tom Boonen
- Umumiy Deutschland safari, Maykl Rojers
- 6-bosqich, Maykl Rojers
- Umumiy yo'l du Sud, Maykl Rojers
- 3 bosqich, Maykl Rojers
- Italiya Yo'l poygasi chempionati, Paolo Bettini
- Vengriya Yo'l poygasi chempionati, Laslo Bodrogi
- 7-bosqich Tour de France, Richard Virenque
- Tour de France 17-bosqich, Servais Knaven
- Vattenfall Cyclassics, Paolo Bettini
- GP Stad Kortrijk, Frank Vandenbrouk
- Claslita Ciclista San Sebastian, Paolo Bettini
- Daniyaning 3-bosqichi, Johan Museeuw
- G.P. Beghelli, Luka Paolini
- Sinov bo'yicha jahon chempionati, Maykl Rojers
- Nationale Sluitingprijs - Putte-Kapellen, Nik Nuyens
2004 yil - Tez qadam - Davitamon
- 2-bosqich Qatar safari, Tom Boonen
- 2-bosqich Mediterranen safari, Paolo Bettini
- 1-bosqich Vuelta va Andalusiya, Tom Boonen
- 2-bosqich Parij - Qanchadan-qancha, Pedro Horrillo
- Umuman olganda Tirreno-Adriatiko, Paolo Bettini
- 4 & 6-bosqich, Paolo Bettini
- E3 Prijs Vlaanderen, Tom Boonen
- Brabantse Pijl, Luka Paolini
- 4-bosqich De Pannening uch kuni, Laslo Bodrogi
- Gent-Wevelgem, Tom Boonen
- Scheldeprijs Vlaanderen, Tom Boonen
- 3 bosqich Giro del Trentino, Xuan Migel Merkado
- Umuman olganda Pikardiya safari, Tom Boonen
- 1 & 2 bosqich, Tom Boonen
- 2-bosqich Belgiya safari, Tom Boonen
- Umuman olganda Deutschland Tour, Patrik Sinkewitz
- 2 & 7-bosqich, Tom Boonen
- 3 bosqich, Patrik Sinkewitz
- 8-bosqich Tur de Suisse, Paolo Bettini
- Umuman olganda Ster Elektrotoer, Nik Nuyens
- Prolog va 1-bosqich, Tom Boonen
- 3 bosqich, Nik Nuyens
- Vengriya Vaqt sinovi chempionati, Laslo Bodrogi
- 6 & 20-bosqich "Tour de France", Tom Boonen
- 10-bosqich "Tour de France", Richard Virenque
- 18-bosqich "Tour de France", Xuan Migel Merkado
- 1-bosqich UNIQA Classic, Pedro Horrillo
- Gran Premio Città di Camaiore, Paolo Bettini
- 4-bosqich Vuelta - Burgos, Aurelien Klerk
- Olimpiya o'yinlari, Yo'l poygasi, Paolo Bettini
- 1-bosqich Britaniya safari, Stefano Zanini
- 3 bosqich Britaniya safari, Tom Boonen
- Yodgorlik Rik Van Shtaynbergen, Tom Boonen
- Parij-Bryussel, Nik Nuyens
- Wallonie Gran-pri, Nik Nuyens
- Gran Premio Industria e Commercio di Prato, Nik Nuyens
- 1-bosqich Franco-Belge davri, Paolo Bettini
- 3 & 4 bosqich Franco-Belge davri, Tom Boonen
- Sinov bo'yicha jahon chempionati, Maykl Rojers
- Yaponiya kubogi, Patrik Sinkewitz
2005 yil - Tezkor qadam - Ingetgetik
- 1 & 2 bosqich Qatar safari, Tom Boonen
- Omloop Het Volk, Nik Nuyens
- Gran Premio di Lugano, Rik Verbrughe
- 1 & 2 bosqich Parij-Qanchadan-qancha, Tom Boonen
- 5-bosqich Tirreno Adriatiko, Servais Knaven
- E3 Prijs Vlaanderen, Tom Boonen
- Flandriya safari, Tom Boonen
- Parij –Rubayx, Tom Boonen
- 1-bosqich Jiro d'Italiya, Paolo Bettini
- 2-bosqich Pikardiya safari, Tom Boonen
- Umuman olganda Belgiya safari, Tom Boonen
- 1 & 2 bosqich, Tom Boonen
- 2 & 3 bosqich "Tour de France", Tom Boonen
- Umuman olganda Avstriya safari, Xuan Migel Merkado
- 2-bosqich, Xuan Migel Merkado
- 3 bosqich Tour de Wallonie, Luka Paolini
- Vattenfall Cyclassics, Filippo Pozzato
- Prolog Eneco safari, Rik Verbrughe
- Jiro del Latsio, Filippo Pozzato
- 1-bosqich Tour de l'Ain, Kristian Moreni
- 1-bosqich Deutschland Tour, Bram Tankink
- 2-bosqich Deutschland Tour, Filippo Pozzato
- Umuman olganda Britaniya safari, Nik Nuyens
- 1 & 5-bosqich, Nik Nuyens
- 3 & 6-bosqich, Luka Paolini
- 16-bosqich Ispaniya Vuelta, Paolo Bettini
- Wallonie Gran-pri, Nik Nuyens
- Sinov bo'yicha jahon chempionati, Maykl Rojers
- Yugurish bo'yicha jahon chempionati, Tom Boonen
- Züri-Metzgete, Paolo Bettini
- Giro di Lombardiya, Paolo Bettini
2006 yil - tezkor qadam - ichki
- Doha GP, Tom Boonen
- Umuman olganda Qatar safari, Tom Boonen
- 1, 2, 3 va 5-bosqichlar, Tom Boonen
- Trofeo Soller, Paolo Bettini
- 5-bosqich Vuelta va Andalusiya, Tom Boonen
- Gran Premio di Chiasso, Remmert Vielinga
- Gran Premio di Lugano, Paolo Bettini
- Kuurne-Bryussel-Kuurne, Nik Nuyens
- 1-bosqich Driedaagse van West-Vlaanderen, Franchesko Chikchi
- 1, 2 va 4-bosqichlar Parij-Qanchadan-qancha, Tom Boonen
- 1 & 2 bosqich Tirreno-Adriatiko, Paolo Bettini
- Milan – San-Remo, Filippo Pozzato
- E3 Prijs Vlaanderen, Tom Boonen
- 3 bosqich Panning uch kuni, Steven de Jongh
- Flandriya safari, Tom Boonen
- Scheldeprijs Vlaanderen, Tom Boonen
- 1-bosqich Dunkirkning to'rt kuni, Franchesko Chikchi
- 15-bosqich Jiro d'Italiya, Paolo Bettini
- 19-bosqich Jiro d'Italiya, Xuan Manuel Garete
- 2 & 3b bosqichi Belgiya safari, Tom Boonen
- Veenendaal-Veenendaal, Tom Boonen
- 1-bosqich Tur de Suisse, Tom Boonen
- 3 bosqich Tur de Suisse, Nik Nuyens
- Italiya Yo'l poygasi chempionati, Paolo Bettini
- 18-bosqich "Tour de France", Matteo Tosatto
- 1, 3 va 5-bosqichlar Eneco safari, Tom Boonen
- 2-bosqich Ispaniya Vuelta, Paolo Bettini
- 3 bosqich Britaniya safari, Filippo Pozzato
- 5-bosqich Britaniya safari, Franchesko Chikchi
- 6-bosqich Britaniya safari, Tom Boonen
- Gran-pri d'Isbergues, Sedrik Vasseur
- Delta Profronde, Steven de Jongh
- Yugurish bo'yicha jahon chempionati, Paolo Bettini
- Umuman olganda Franco-Belge davri, Kevin Van Impe
- 1-bosqich, Kevin Van Impe
- Giro di Lombardiya, Paolo Bettini
2007 yil - tezkor qadam - ichki
- Umuman olganda Qatar safari, Uilfrid Kretskens
- 1-bosqich Jamoani sinovdan o'tkazish
- 2, 3, 4 va 6-bosqichlar, Tom Boonen
- 4-bosqich Vuelta va Andalusiya, Tom Boonen
- 1-bosqich Volta ao Algarve, Gert Stigmans
- 4-bosqich Kaliforniya safari, Paolo Bettini
- Kuurne-Bryussel-Kuurne, Tom Boonen
- 3 bosqich Driedaagse van West-Vlaanderen, Vouter Veylandt
- Ronde van het Groene Xart, Vouter Veylandt
- Dvars eshigi Vlaanderen, Tom Boonen
- E3 Prijs Vlaanderen, Tom Boonen
- 3 bosqich Driedaagse van De Panne, Gert Stigmans
- 4-bosqich Dunkirkning to'rt kuni, Gert Stigmans
- 1-bosqich Belgiya safari, Vouter Veylandt
- 5-bosqich Belgiya safari, Tom Boonen
- 2-bosqich Tur de Suisse, Alessandro Proni
- 1-bosqich Ster Elektrotoer, Vouter Veylandt
- Italiya Yo'l poygasi chempionati, Jovanni Viskonti
- Ballarni tasniflash, "Tour de France", Tom Boonen
- 2-bosqich, Gert Stigmans
- 6 & 12-bosqich, Tom Boonen
- 10-bosqich, Sedrik Vasseur
- 2a bosqich Brixiya safari, Jovanni Viskonti
- 4-bosqich Eneco safari, Vouter Veylandt
- 7-bosqich Eneco safari, Sebastien Rosseler
- Grote Prijs Jef Scherens, Bram Tankink
- 3 bosqich Ispaniya Vuelta, Paolo Bettini
- Tur de Rijke, Gert Stigmans
- Omloop van Hetland, Steven de Jongh
- Yugurish bo'yicha jahon chempionati, Paolo Bettini
- Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden, Steven de Jongh
- Umuman olganda Franco-Belge davri, Gert Stigmans
- 2 & 4 bosqich, Gert Stigmans
- Coppa Sabatini, Jovanni Viskonti
2008 yil - Tez qadam
- Umuman olganda Qatar safari, Tom Boonen
- Jamoa vaqt sinovi
- 2, 3 va 6-bosqichlar, Tom Boonen
- Trofeo Kalvia, Gert Stigmans
- 3 bosqich Vuelta va Andalusiya, Jovanni Viskonti
- 2-bosqich Kaliforniya safari, Tom Boonen
- Umuman olganda Volta ao Algarve, Stijn Devolder
- 4-bosqich, Stijn Devolder
- Kuurne – Bryussel – Kuurne, Steven de Jongh
- 1 & 2 bosqich Parij - Qanchadan-qancha, Gert Stigmans
- Nokere Koerse, Vouter Veylandt
- Flandriya safari, Stijn Devolder
- Parij –Rubayx, Tom Boonen
- 2-bosqich Dunkirkning to'rt kuni, Gert Stigmans
- Profronde van Frislan, Gert Stigmans
- Umuman olganda Belgiya safari, Stijn Devolder
- 4-bosqich, Stijn Devolder
- 5-bosqich, Tom Boonen
- 4-bosqich Ster Elektrotoer, Tom Boonen
- Halle – Ingooigem, Gert Stigmans
- 1-bosqich Avstriya safari, Paolo Bettini
- 7-bosqich Avstriya safari, Tom Boonen
- Trofeo Matteotti, Paolo Bettini
- 21-bosqich "Tour de France", Gert Stigmans
- 1-bosqich Tour de Wallonie, Tom Boonen
- 2-bosqich Tour de Wallonie, Paolo Bettini
- Belgiya Vaqt sinov chempionati, Stijn Devolder
- 1 & 4 bosqich Eneco safari, Tom Boonen
- Tur de Rijke, Steven de Jongh
- 3 & 16 bosqich Ispaniya Vuelta, Tom Boonen
- 6 & 12-bosqich Ispaniya Vuelta, Paolo Bettini
- 17-bosqich Ispaniya Vuelta, Vouter Veylandt
- Yodgorlik Rik Van Shtaynbergen, Gert Stigmans
- Fourmies Gran-prisi, Jovanni Viskonti
- 2-bosqich Pol-de-Tour, Allan Devis
- Omloop van de Vlaamse Scheldeboorden, Vouter Veylandt
- 1-bosqich Franco-Belge davri, Tom Boonen
- 4-bosqich Franco-Belge davri, Sebastien Rosseler
2009 yil - Tez qadam
- Umuman olganda Pastga tur, Allan Devis
- 2, 4 va 5-bosqichlar, Allan Devis
- Umuman olganda Qatar safari, Tom Boonen
- 3 bosqich, Tom Boonen
- Kuurne – Bryussel – Kuurne, Tom Boonen
- Le Samyn, Vouter Veylandt
- 3 bosqich Driedaagse van West-Vlaanderen, Vouter Veylandt
- 3 bosqich Parij-Qanchadan-qancha, Sylvain Chavanel
- Dvars eshigi Vlaanderen, Kevin Van Impe
- Flandriya safari, Stijn Devolder
- Parij –Rubayx, Tom Boonen
- 4-bosqich Dunkirkning to'rt kuni, Sebastien Rosseler
- Jiro d'Italiya, Yoshlar tasnifi, Kevin Seeldraeyers
- 5-bosqich Belgiya safari, Sebastien Rosseler
- Halle – Ingooigem, Yurgen Van De Valle
- Belorussiya Vaqt sinov chempionati, Branislau Samoilau
- Belgiya Yo'l poygasi chempionati, Tom Boonen
- 5-bosqich Avstriya safari, Devenynsni quritadi
- Prolog Eneco safari, Sylvain Chavanel
- 3 bosqich Eneco safari, Tom Boonen
- Kampioenschap van Vlaanderen, Steven de Jongh
- 3 bosqich Franco-Belge davri, Tom Boonen
2010 yil - Tez qadam
- 3 va 5-bosqichlar Qatar safari, Tom Boonen
- 5-bosqich Ummon safari, Tom Boonen
- 2-bosqich Tirreno-Adriatiko, Tom Boonen
- 5-bosqich Volta - Kataloniya, Davide Malakarne
- 3 bosqich Jiro d'Italiya, Vouter Veylandt
- 5-bosqich Jiro d'Italiya, Jerom Pineau
- Umuman olganda Belgiya safari, Stijn Devolder
- Halle – Ingooigem, Yurgen Van De Valle
- 2 & 7-bosqich "Tour de France", Sylvain Chavanel
- Belorussiya Vaqt sinovi chempionati, Branislau Samoilau
- Belgiya Yo'l poygasi chempionati, Stijn Devolder
- Belgiya Vaqt sinovi chempionati, Stijn Devolder
- Gran Premio Bruno Beghelli, Dario Kataldo
2011 yil - Tez qadam
- Siklo-kross bo'yicha jahon chempionati, Zdenek Shtybar
- 2-bosqich Qatar safari, Tom Boonen
- Nokere Koerse, Gert Stigmans
- Gent-Wevelgem, Tom Boonen
- Frantsiya Yo'l poygasi chempionati, Sylvain Chavanel
- Kyurasao Yo'l poygasi chempionati, Mark de Maar
- Kyurasao Vaqt sinovi chempionati, Mark de Maar
2012 yil - Omega Pharma - Tezkor qadam
- Chex Respublikasi Cyclocross chempionati, Zdenek Shtybar
- Umuman olganda San-Luis safari, Levi Leypgeymer
- 1 va 2 bosqichlar, Franchesko Chikchi
- 3 bosqichlar[N 1] & 4, Levi Leypgeymer
- 7-bosqich, Tom Boonen
- Umuman olganda Qatar safari, Tom Boonen
- 1 va 4 bosqichlar, Tom Boonen
- Trofeo Palma, Endryu Fen
- Trofeo Migyor, Endryu Fen
- 4-bosqich Volta ao Algarve, Jerald Ciolek
- Umuman olganda Ummon safari, Piter Velits
- Umuman olganda Driedaagse van West-Vlaanderen, Julien Vermote
- Prolog, Mixal Kvyatkovski
- 1-bosqich, Franchesko Chikchi
- 2-bosqich Parij - Qanchadan-qancha, Tom Boonen
- Nokere Koerse, Franchesko Chikchi
- Handzame Classic, Franchesko Chikchi
- Dvars eshigi Vlaanderen, Niki Terpstra
- E3 Harelbeke, Tom Boonen
- Gent-Wevelgem, Tom Boonen
- Umuman olganda De Pannening uch kuni, Sylvain Chavanel
- 3b bosqich (ITT), Sylvain Chavanel
- Flandriya safari, Tom Boonen
- Parij –Rubayx, Tom Boonen
- 7-bosqich Turkiya safari, Iljo Keysse
- 4-bosqich Dunkirkning to'rt kuni, Zdenek Shtybar
- Umuman olganda Belgiya safari, Toni Martin
- 4-bosqich (ITT), Toni Martin
- Frantsiya Vaqt sinovi chempionati, Sylvain Chavanel
- Germaniya Vaqt sinovi chempionati, Toni Martin
- Slovakiya Vaqt sinovi chempionati, Piter Velits
- Italiya Vaqt sinovi chempionati, Dario Kataldo
- Belgiya Vaqt sinovi chempionati, Kristof Vandewalle
- Belgiya Yo'l poygasi chempionati, Tom Boonen
- Irlandiya Yo'l poygasi chempionati, Mett Brammayer
- Gollandiya Yo'l poygasi chempionati, Niki Terpstra
- Polsha Yo'l poygasi chempionati, Mixal Golans
- 3 bosqich Pol-de-Tour, Zdenek Shtybar
- 2b bosqich Tour de l'Ain, Jamoa vaqt sinovi
- 6-bosqich Yuta shtatidagi sayohat, Levi Leypgeymer
- Umuman olganda Jahon portlari klassik, Tom Boonen
- 1-bosqich, Tom Boonen
- 16-bosqich Ispaniya Vuelta, Dario Kataldo
- Parij-Bryussel, Tom Boonen
- Jamoaviy vaqt sinovi bo'yicha jahon chempionati
- Sinov bo'yicha jahon chempionati, Toni Martin
- Umuman olganda Pekin safari, Toni Martin
- 2-bosqich, Toni Martin
- Chrono des Millatlar, Toni Martin
- Amstel Kyurasao poygasi, Niki Terpstra
2013 yil - Omega Pharma - Tezkor qadam
- Chex Respublikasi Cyclocross chempionati, Zdenek Shtybar
- 1-bosqich San-Luis safari, Mark Kavendish
- Umuman olganda Qatar safari, Mark Kavendish
- 3, 4, 5 va 6 bosqichlari, Mark Kavendish
- Umuman olganda Volta ao Algarve, Toni Martin
- 4-bosqich (ITT), Toni Martin
- Umuman olganda Driedaagse van West-Vlaanderen, Kristof Vandewalle
- Prolog, Kristof Vandewalle
- 1-bosqich Tirreno-Adriatiko, Jamoa vaqt sinovi
- 6-bosqich Parij - Qanchadan-qancha, Sylvain Chavanel
- 7-bosqich (ITT) Tirreno-Adriatiko, Toni Martin
- 1 va 2 bosqichlar Volta - Kataloniya, Janni Meersman
- Umuman olganda De Pannening uch kuni, Sylvain Chavanel
- 2-bosqich, Mark Kavendish
- 3b bosqich (ITT), Sylvain Chavanel
- 6-bosqich (ITT) Basklar mamlakati bo'ylab sayohat, Toni Martin
- 1 va 3 bosqichlar Tur de Romandie, Janni Meersman
- 5-bosqich (ITT) Tur de Romandie, Toni Martin
- 1, 6, 12, 13 va 21 bosqichlari Jiro d'Italiya, Mark Kavendish
- Giro d'Italia-da ballar tasnifi, Mark Kavendish
- Umuman olganda Belgiya safari, Toni Martin
- 3-bosqich (ITT), Toni Martin
- 4-bosqich (ITT) Critérium du Dauphiné, Toni Martin
- Frantsiya Vaqt sinovi chempionati, Sylvain Chavanel
- Germaniya Vaqt sinovi chempionati, Toni Martin
- Slovakiya Vaqt sinovi chempionati, Piter Velits
- Polsha Yo'l poygasi chempionati, Mixal Kvyatkovski
- Birlashgan Qirollik Yo'l poygasi chempionati, Mark Kavendish
- 5 va 13 bosqichlar "Tour de France", Mark Kavendish
- 11-bosqich (ITT) "Tour de France", Toni Martin
- 14-bosqich "Tour de France", Matteo Trentin
- 2-bosqich Tour de Wallonie, Tom Boonen
- 6-bosqich Danmark Rundt, Mark Kavendish
- Prolog Tour de l'Ain, Janni Meersman
- Belgiya Vaqt sinovi chempionati, Kristof Vandewalle
- Umuman olganda Eneco safari, Zdenek Shtybar
- 3 va 7-bosqichlar, Zdenek Shtybar
- 5-bosqich (ITT), Sylvain Chavanel
- 7-bosqich Ispaniya Vuelta, Zdenek Shtybar
- Umuman olganda Jahon portlari klassik, Nikolas Maes
- 4, 7 va 8 bosqichlar Britaniya safari, Mark Kavendish
- Jamoaviy vaqt sinovi bo'yicha jahon chempionati
- Sinov bo'yicha jahon chempionati, Toni Martin
- Chrono des Millatlar, Toni Martin
2014 yil - Omega Pharma - Tezkor qadam
- Rotterdam olti kun, Niki Terpstra & Iljo Keysse
- Siklo-kross bo'yicha jahon chempionati, Zdenek Shtybar
- Umuman olganda Qatar safari, Niki Terpstra
- 1-bosqich, Niki Terpstra
- 2 & 4 bosqichlari, Tom Boonen
- Trofeo Serra de Tramuntana, Mixal Kvyatkovski
- Trofeo Muro-Port d'Alcúdia, Janni Meersman
- Umuman olganda Volta ao Algarve, Mixal Kvyatkovski
- 2 va 3 bosqichlar (ITT), Mixal Kvyatkovski
- 5-bosqich, Mark Kavendish
- Kuurne – Bryussel – Kuurne, Tom Boonen
- Strade Bianche, Mixal Kvyatkovski
- 2-bosqich Driedaagse van West-Vlaanderen, Giyom Van Keirsbulck
- 1-bosqich Tirreno-Adriatiko, Jamoa vaqt sinovi
- 6-bosqich Tirreno-Adriatiko, Mark Kavendish
- Dvars eshigi Vlaanderen, Niki Terpstra
- Umuman olganda De Pannening uch kuni, Giyom Van Keirsbulck
- 2 va 6 bosqichlar (ITT) Basklar mamlakati bo'ylab sayohat, Toni Martin
- 4-bosqich Basklar mamlakati bo'ylab sayohat, Wout Poels
- Gran-pri Pino Cerami, Alessandro Petakchi
- Parij –Rubayx, Niki Terpstra
- 1, 2, 4 va 8 bosqichlari Turkiya safari, Mark Kavendish
- Prolog (ITT) Tur de Romandie, Mixal Kvyatkovski
- 1 va 8 bosqichlar Kaliforniya safari, Mark Kavendish
- 12-bosqich (ITT) Jiro d'Italiya, Rigoberto Uran
- Umuman olganda Belgiya safari, Toni Martin
- 1 va 2 bosqichlar, Tom Boonen
- 3-bosqich (ITT), Toni Martin
- 6-bosqich Critérium du Dauphiné, Jan Bakelants
- 1 (ITT) va 7 (ITT) bosqichlari Tur de Suisse, Toni Martin
- 4-bosqich Tur de Suisse, Mark Kavendish
- 6-bosqich Tur de Suisse, Matteo Trentin
- Polsha Vaqt sinovi chempionati, Mixal Kvyatkovski
- Germaniya Vaqt sinovi chempionati, Toni Martin
- Chex Respublikasi Yo'l poygasi chempionati, Zdenek Shtybar
- Velosiped sporti bo'yicha jahon chempionati yo'l poygasi, Petr Vakoch
- Velosiped sporti bo'yicha jahon chempionatining vaqt sinovi, Petr Vakoch
- 7-bosqich "Tour de France", Matteo Trentin
- 9 va 20-bosqichlar (ITT) "Tour de France", Toni Martin
- Umuman olganda Tour de Wallonie, Janni Meersman
- 5-bosqich, Janni Meersman
- 2-bosqich Pol-de-Tour, Petr Vakoch
- 2-bosqich Eneco safari, Zdenek Shtybar
- 7-bosqich Eneco safari, Giyom Van Keirsbulck
- Prologue & Stage 2 Tour de l'Ain, Janni Meersman
- 4-bosqich Tour de l'Ain, Julian Alafilippe
- Chateauroux Classic, Iljo Keysse
- 1 va 2 bosqichlar Tour du Poitou-Charentes, Mark Kavendish
- 10-bosqich (ITT) Ispaniya Vuelta, Toni Martin
- 2-bosqich Britaniya safari, Mark Renshu
- 4-bosqich Britaniya safari, Mixal Kvyatkovski
- 7-bosqich Britaniya safari, Julien Vermote
- GP Briek Shotte, Endryu Fen
- Yugurish bo'yicha jahon chempionati, Mixal Kvyatkovski
- Binche – Chimay – Binche, Zdenek Shtybar
- Amstel Kyurasao poygasi, Niki Terpstra
2015 yil - Etixx – Tezkor qadam
- Rotterdam olti kun, Niki Terpstra & Iljo Keysse
- 7-bosqich San-Luis safari, Mark Kavendish
- Cadel Evans Great Ocean Road poygasi, Janni Meersman
- Umuman olganda Dubay safari, Mark Kavendish
- 1 va 4 bosqichlar, Mark Kavendish
- Kolumbiya Vaqt sinovi chempionati, Rigoberto Uran
- Umuman olganda Qatar safari, Niki Terpstra
- 3-bosqich (ITT), Niki Terpstra
- Almeriya klassikasi, Mark Kavendish
- 1-bosqich Volta ao Algarve, Janni Meersman
- 3 bosqich (ITT) Volta ao Algarve, Toni Martin
- Kuurne – Bryussel – Kuurne, Mark Kavendish
- Strade Bianche, Zdenek Shtybar
- Umuman olganda Driedaagse van West-Vlaanderen, Iv Lampaert
- 1-bosqich, Iv Lampaert
- Prolog Parij - Qanchadan-qancha, Mixal Kvyatkovski
- Handzame Classic, Janni Meersman
- Ronde van Zeeland dengiz portlari, Iljo Keysse
- Amstel Gold Race, Mixal Kvyatkovski
- 1, 2 va 7 bosqichlar Prezidentning Turkiya velosiped safari, Mark Kavendish
- 6-bosqich (ITT) Tur de Romandie, Toni Martin
- 1, 2, 5 va 8 bosqichlari Kaliforniya safari, Mark Kavendish
- 7-bosqich Kaliforniya safari, Julian Alafilippe
- 1-bosqich Belgiya safari, Tom Boonen
- 21-bosqich Jiro d'Italiya, Iljo Keysse
- Rund um Köln, Tom Boonen
- Germaniya Vaqt sinovi chempionati, Toni Martin
- Chex Respublikasi Yo'l poygasi chempionati, Petr Vakoch
- Gollandiya Yo'l poygasi chempionati, Niki Terpstra
- 4-bosqich "Tour de France", Toni Martin
- 6-bosqich "Tour de France", Zdenek Shtybar
- 7-bosqich "Tour de France", Mark Kavendish
- Umuman olganda Tour de Wallonie, Niki Terpstra
- 1-bosqich, Niki Terpstra
- 3 bosqich Eneco safari, Tom Boonen
- Umuman olganda Chexiya velosporti, Petr Vakoc
- 1-bosqich (TTT)
- 2-bosqich, Fernando Gaviriya
- 4-bosqich, Zdenek Shtybar
- Umuman olganda Tour du Poitou-Charentes, Toni Martin
- 2 va 5-bosqichlar, Matteo Trentin
- 2-bosqich Britaniya safari, Petr Vakoch
- 4-bosqich Britaniya safari, Fernando Gaviriya
- 6-bosqich Britaniya safari, Matteo Trentin
- Gran-pri velosipedchisi de Kvebek, Rigoberto Uran
- Kampioenschap van Vlaanderen, Mixal Golans
- Sparkassen Myunsterland Giro, Tom Boonen
- Parij-Turlar, Matteo Trentin
2016 yil - Etixx – Tezkor qadam
- 1-bosqich (TTT) San-Luis safari
- 2-bosqich San-Luis safari, Fernando Gaviriya
- Trofeo Pollenca-Port-Andratx, Janluka Brambilla
- Umuman olganda Dubay safari, Marsel Kittel
- 1 va 4 bosqichlar, Marsel Kittel
- 2-bosqich Volta a la Comunitat Valenciana, Dan Martin
- 5-bosqich Volta a la Comunitat Valenciana, Stijn Vandenberg
- 1-bosqich Ummon safari, Bob Jungels
- 1 va 4 bosqichlar Volta ao Algarve, Marsel Kittel
- 2-bosqich, Davide Martinelli, La Provence safari
- 3 bosqich, Fernando Gaviriya, La Provence safari
- Klassik Sud-Ardèche, Petr Vakoch
- La Drôme Classic, Petr Vakoch
- Le Samyn, Niki Terpstra
- Velosiped sporti bo'yicha jahon chempionati - Omnium, Fernando Gaviriya
- 2-bosqich Tirreno-Adriatiko, Zdenek Shtybar
- 3 bosqich Tirreno-Adriatiko, Fernando Gaviriya
- 3 bosqich Volta - Kataloniya, Dan Martin
- 3a bosqich De Pannening uch kuni, Marsel Kittel
- Scheldeprijs, Marsel Kittel
- Brabantse Pijl, Petr Vakoch
- 1-bosqich Tur de Romandie, Marsel Kittel
- 2 va 3 bosqichlar Jiro d'Italiya, Marsel Kittel
- 8-bosqich Jiro d'Italiya, Janluka Brambilla
- Yoshlar tasnifi Jiro d'Italiya, Bob Jungels
- Umuman olganda Kaliforniya safari, Julian Alafilippe
- 3 bosqich, Julian Alafilippe
- 18-bosqich Jiro d'Italiya, Matteo Trentin
- 4-bosqich Tur de Suisse, Maksimiliano Richeze
- Germaniya Vaqt sinovi chempionati, Toni Martin
- Lyuksemburg Vaqt sinovi chempionati, Bob Jungels
- Lyuksemburg Yo'l poygasi chempionati, Bob Jungels
- 4-bosqich "Tour de France", Marsel Kittel
- 1-bosqich Pol-de-Tour, Davide Martinelli
- 2 va 4 bosqichlar Pol-de-Tour, Fernando Gaviriya
- 1-bosqich Tour de Wallonie, Tom Boonen
- 4-bosqich Tour de Wallonie, Matteo Trentin
- London – Surrey Classic, Tom Boonen
- Dwars het het Hageland, Niki Terpstra
- 1-bosqich Tour de l'Ain, Matteo Trentin
- 2 va 5-bosqichlar Ispaniya Vuelta, Janni Meersman
- 9-bosqich Ispaniya Vuelta, Devid de la Kruz
- Brussels Cycling Classic, Tom Boonen
- Fourmies Gran-prisi, Marsel Kittel
- 15-bosqich Ispaniya Vuelta, Janluka Brambilla
- 2-bosqich Britaniya safari, Julien Vermote
- 7a bosqich (ITT) Britaniya safari, Toni Martin
- GP Impanis-Van Petegem, Fernando Gaviriya
- Textielprijs Vichte, Julien Vermote
- Umuman olganda Eneco safari, Niki Terpstra
- UCI Road World Championship - erkaklar jamoaviy vaqt sinovi
- Parij-Turlar, Fernando Gaviriya
- UCI vaqt sinovi bo'yicha jahon chempionati, Toni Martin
2017 yil - tezkor qadamlar
- Yangi Zelandiya Vaqt sinovi chempionati, Jek Bauer
- 1 va 4 bosqichlar Vuelta - San-Xuan, Fernando Gaviriya
- 2-bosqich Vuelta - San-Xuan, Tom Boonen
- 6 va 7-bosqichlar Vuelta - San-Xuan, Maksimiliano Richeze
- Umuman olganda Dubay safari, Marsel Kittel
- 1, 2 va 5 bosqichlari
- 1-bosqich Volta ao Algarve, Fernando Gaviriya
- 2-bosqich Volta ao Algarve, Dan Martin
- 2-bosqich Abu-Dabi safari, Marsel Kittel
- 4-bosqich (ITT) Parij - Qanchadan-qancha, Julian Alafilippe
- 8-bosqich Parij - Qanchadan-qancha, Devid de la Kruz
- 6-bosqich Tirreno-Adriatiko, Fernando Gaviriya
- Dvars eshigi Vlaanderen, Iv Lampaert
- Umuman olganda De Pannening uch kuni, Filipp Gilbert
- 1-bosqich, Filipp Gilbert
- 3a bosqich, Marsel Kittel
- Flandriya safari, Filipp Gilbert
- Scheldeprijs, Marsel Kittel
- 3 bosqich Basklar mamlakati bo'ylab sayohat, Devid de la Kruz
- Amstel Gold Race, Filipp Gilbert
- 3, 5, 12 va 13 bosqichlari Jiro d'Italiya, Fernando Gaviriya
- 1-bosqich Kaliforniya safari, Marsel Kittel
- 15-bosqich Jiro d'Italiya, Bob Jungels
- Yoshlar tasnifi Jiro d'Italiya, Bob Jungels
- Ballarni tasniflash Jiro d'Italiya, Fernando Gaviriya
- Gullegem Koerse, Iv Lampaert
- 2-bosqich Tur de Suisse, Filipp Gilbert
- 4-bosqich Ster ZLM Toer, Marsel Kittel
- Belgiya Vaqt sinovi chempionati, Iv Lampaert
- Chex Respublikasi Yo'l poygasi chempionati, Zdenek Shtybar
- Lyuksemburg Yo'l poygasi chempionati, Bob Jungels
- 2, 6, 7, 10 va 11 bosqichlari "Tour de France", Marsel Kittel
- 2-bosqich Vuelta - Burgos, Matteo Trentin
- 2-bosqich Ispaniya Vuelta, Iv Lampaert
- 4, 10, 13 va 21 bosqichlari Ispaniya Vuelta, Matteo Trentin
- 8-bosqich Ispaniya Vuelta, Julian Alafilippe
- Omloop Mandel-Ley-Sheld, Iljo Keysse
- 4-bosqich Britaniya safari, Fernando Gaviriya
- Kampioenschap van Vlaanderen, Fernando Gaviriya
- GP Impanis-Van Petegem, Matteo Trentin
- Textielprijs Vichte, Iljo Keysse
- Parij-Turlar, Matteo Trentin
- 1, 2, 3 va 6 bosqichlari Guansiga safari, Fernando Gaviriya
2018 yil - tezkor qadamlar
- 3 bosqich Pastga tur, Elia Viviani
- 1-bosqich Vuelta - San-Xuan, Fernando Gaviriya
- 4-bosqich Vuelta - San-Xuan, Maksimiliano Richeze
- 1, 2 va 3 bosqichlar Kolumbiya Oro va Paz, Fernando Gaviriya
- Umuman olganda Dubay safari, Elia Viviani
- 2 va 5-bosqichlar, Elia Viviani
- 4-bosqich Kolumbiya Oro va Paz, Julian Alafilippe
- 2-bosqich Abu-Dabi safari, Elia Viviani
- Le Samyn, Niki Terpstra
- G'arbiy-Vlaanderen dvarlari eshigi, Rémi Cavagna
- Nokere Koerse, Fabio Yakobsen
- Handzame Classic, Alvaro Xose Xodeg
- 1-bosqich Volta - Kataloniya, Alvaro Xose Xodeg
- Driedaagse De Panne-Koksijde, Elia Viviani
- E3 Harelbeke, Niki Terpstra
- 6-bosqich Volta - Kataloniya, Maksimilian Shaxmann
- Dvars eshigi Vlaanderen, Iv Lampaert
- Flandriya safari, Niki Terpstra
- 1 va 2 bosqichlar Basklar mamlakati bo'ylab sayohat, Julian Alafilippe
- Scheldeprijs, Fabio Yakobsen
- 6-bosqich Basklar mamlakati bo'ylab sayohat, Enrik Mas
- La Fléche Wallonne, Julian Alafilippe
- Liege-Bastogne-Liege, Bob Jungels
- Ballarni tasniflash Jiro d'Italiya, Elia Viviani
- 2, 3, 13 va 17 bosqichlari, Elia Viviani
- 1, 5 va 7 bosqichlari Kaliforniya safari, Fernando Gaviriya
- 1-bosqich Tour des Fyords, Fabio Yakobsen
- 18-bosqich Jiro d'Italiya, Maksimilian Shaxmann
- Hammer seriyali Limburg
- 4-bosqich Critérium du Dauphiné, Julian Alafilippe
- 1-bosqich (TTT) Adriatica Ionica poygasi
- 2, 4 va 5 bosqichlari Adriatica Ionica poygasi, Elia Viviani
- Belgiya Yo'l poygasi chempionati, Iv Lampaert
- Lyuksemburg Vaqt sinovi chempionati, Bob Jungels
- Italiya Yo'l poygasi chempionati, Elia Viviani
- Daniya Yo'l poygasi chempionati, Maykl Morkov
- Lyuksemburg Yo'l poygasi chempionati, Bob Jungels
- Tog'larning tasnifi "Tour de France", Julian Alafilippe
- 1 va 4 bosqichlar, Fernando Gaviriya
- 10 va 16-bosqichlar, Julian Alafilippe
- Klassika-San-Sebastyan, Julian Alafilippe
- 3 bosqich Pol-de-Tour, Alvaro Xose Xodeg
- 1-bosqich BinckBank safari, Fabio Yakobsen
- EuroEyes Cyclassics, Elia Viviani
- 1-bosqich Deutschland Tour, Alvaro Xose Xodeg
- 2-bosqich Deutschland Tour, Maksimilian Shaxmann
- 3, 10 va 21 bosqichlari Ispaniya Vuelta, Elia Viviani
- 20-bosqich Ispaniya Vuelta, Enrik Mas
- Umuman olganda Britaniya safari, Julian Alafilippe
- 3 bosqich, Julian Alafilippe
- Umuman olganda Okolo Slovenska, Julian Alafilippe
- Prolog, Bob Jungels
- 1-bosqich, Julian Alafilippe
- 4-bosqich, Fabio Yakobsen
- Textielprijs Vichte, Florian Senechal
- Gran-pri d'Isbergues, Filipp Gilbert
- UCI Road World Championship - erkaklar jamoaviy vaqt sinovi
- 1-bosqich Turkiya safari, Maksimiliano Richeze
- 5-bosqich Turkiya safari, Alvaro Xose Xodeg
- 3 va 6 bosqichlar Guansiga safari, Fabio Yakobsen
- Olti kunlik Gent, Iljo Keysse & Elia Viviani
2019 yil - Deceuninck – Tezkor qadam
- 1-bosqich Pastga tur, Elia Viviani
- Oltinchi kun Bremen, Iljo Keysse
- Cadel Evans Great Ocean Road poygasi, Elia Viviani
- 2 va 3 bosqichlar (ITT) Vuelta - San-Xuan, Julian Alafilippe
- 2-bosqich Kolumbiyaga sayohat, Alvaro Xose Xodeg
- 4-bosqich Kolumbiyaga sayohat, Bob Jungels
- 5-bosqich Kolumbiyaga sayohat, Julian Alafilippe
- 3 bosqich La Provence safari, Filipp Gilbert
- 1-bosqich Volta ao Algarve, Fabio Yakobsen
- 5-bosqich Volta ao Algarve, Zdenek Shtybar
- 5-bosqich BAA safari, Elia Viviani
- Omloop Het Nieuwsblad, Zdenek Shtybar
- Kuurne – Bryussel – Kuurne, Bob Jungels
- Le Samyn, Florian Senechal
- Strade Bianche, Julian Alafilippe
- 2 va 6 bosqichlar Tirreno-Adriatiko, Julian Alafilippe
- 3 bosqich Tirreno-Adriatiko, Elia Viviani
- Milan-San-Remo, Julian Alafilippe
- E3 BinckBank Classic, Zdenek Shtybar
- 2-bosqich Basklar mamlakati bo'ylab sayohat, Julian Alafilippe
- Scheldeprijs, Fabio Yakobsen
- Parij –Rubayx, Filipp Gilbert
- 3 bosqich Turkiya safari, Fabio Yakobsen
- La Fléche Wallonne, Julian Alafilippe
- Argentina Yo'l poygasi chempionati, Maksimiliano Richeze
- 2-bosqich Kaliforniya safari, Kasper Asgreen
- 3 bosqich Kaliforniya safari, Rémi Cavagna
- 4-bosqich Kaliforniya safari, Fabio Yakobsen
- 2-bosqich Hammer Stavanger
- 2-bosqich Norvegiya bo'ylab sayohat, Alvaro Xose Xodeg
- Umuman olganda Hammer Limburg
- 1 va 2 bosqichlar
- Umuman olganda Belgiya safari, Remco Evenepoel
- 2-bosqich, Remco Evenepoel
- 6-bosqich Critérium du Dauphiné, Julian Alafilippe
- 4 va 5-bosqichlar Tur de Suisse, Elia Viviani
- 8-bosqich (ITT) Tur de Suisse, Iv Lampaert
- Heylen Vastgoed Heistse Pijl, Alvaro Xose Xodeg
- Daniya Vaqt sinovi chempionati, Kasper Asgreen
- Daniya Yo'l poygasi chempionati, Maykl Morkov
- Lyuksemburg Vaqt sinovi chempionati, Bob Jungels
- Lyuksemburg Yo'l poygasi chempionati, Bob Jungels
- Gollandiya Yo'l poygasi chempionati, Fabio Yakobsen
- 3 va 13-bosqichlar (ITT) "Tour de France", Julian Alafilippe
- 4-bosqich "Tour de France", Elia Viviani
- 1-bosqich Adriatica Ionica poygasi, Alvaro Xose Xodeg
- 3 bosqich Adriatica Ionica poygasi, Remco Evenepoel
- Klassika-San-Sebastyan, Remco Evenepoel
- Ehtiyotkor RideLondon-Surrey Classic, Elia Viviani
- UEC vaqt sinovi bo'yicha Evropa chempionati, Remco Evenepoel
- Panamerika o'yinlari Yo'l poygasi chempionati, Maksimiliano Richeze
- UEC Evropa chempionati, Elia Viviani
- 5-bosqich BinckBank safari, Alvaro Xose Xodeg
- EuroEyes Cyclassics Gamburg, Elia Viviani
- 4 va 21-bosqichlar Ispaniya Vuelta, Fabio Yakobsen
- 3 bosqich Deutschland Tour, Kasper Asgreen
- 12 va 17-bosqichlar Ispaniya Vuelta, Filipp Gilbert
- 19 bosqichlar Ispaniya Vuelta, Rémi Cavagna
- Kampioenschap van Vlaanderen, Jannik Steimle
- Umuman olganda Okolo Slovenska, Iv Lampaert
- 4-bosqich, Elia Viviani
- Sparkassen Myunsterland Giro, Alvaro Xose Xodeg
- Trek bo'yicha Evropa chempionati - Madison, Maykl Morkov
- Londonning olti kuni, Elia Viviani
- Trek bo'yicha Evropa chempionati - Eliminatsiya poygasi, Elia Viviani
- Trek bo'yicha milliy chempionat - Omnium, Elia Viviani
2020 yil - Deceuninck - Tez qadam
- 1-bosqich Pastga tur, Sem Bennet
- Umuman olganda Vuelta - San-Xuan, Remco Evenepoel
- 3 bosqich (ITT ), Remco Evenepoel
- 6-bosqich Vuelta - San-Xuan, Zdenek Shtybar
- Torquay poygasi, Sem Bennet
- Cadel Evans Great Ocean Road poygasi, Devenynsni quritadi
- 5-bosqich Volta a la Comunitat Valenciana, Fabio Yakobsen
- Yangi Zelandiya Yo'l poygasi chempionati, Sheyn Archbold
- Umuman olganda Volta ao Algarve, Remco Evenepoel
- 1-bosqich, Fabio Yakobsen
- 2 va 5-bosqichlar (ITT ), Remco Evenepoel
- Klassik Sud-Ardèche, Rémi Cavagna
- Kuurne – Bryussel – Kuurne, Kasper Asgreen
- Grote Prijs Jean-Pierre Monseré, Fabio Yakobsen
- Umuman olganda Vuelta - Burgos, Remco Evenepoel
- 3 bosqich, Remco Evenepoel
- 4-bosqich, Sem Bennet
- Umuman olganda Pol-de-Tour, Remco Evenepoel
- 1-bosqich, Fabio Yakobsen
- 4-bosqich, Remco Evenepoel
- 5-bosqich, Davide Ballerini
- 1-bosqich Tour de l'Ain, Andrea Bagioli
- 3 bosqich Tour de Wallonie, Sem Bennet
- Lyuksemburg Vaqt sinovi chempionati, Bob Jungels
- Frantsiya Vaqt sinovi chempionati, Rémi Cavagna
- Daniya Yo'l poygasi chempionati, Kasper Asgreen
- Druivenkoers Overijse, Florian Senechal
- 1b bosqich (TTT ) Settimana Internazionale Coppi e Bartali
- 2-bosqich Settimana Internazionale Coppi e Bartali, Andrea Bagioli
- Ballarni tasniflash, "Tour de France", Sem Bennet
- 2-bosqich, Julian Alafilippe
- 10 va 21-bosqichlar, Sem Bennet
- Umuman olganda Okolo Slovenska, Jannik Steimle
- 1b bosqich (ITT ), Jannik Steimle
- Yugurish bo'yicha jahon chempionati, Julian Alafilippe
- Daniya Vaqt sinovi chempionati, Kasper Asgreen
- Brabantse Pijl, Julian Alafilippe
- Uch kunlik Bryugge – De Panne, Iv Lampaert
- 4-bosqich Ispaniya Vuelta, Sem Bennet
Qo'shimcha statistika
Izohlar
- ^ Orqadan orqaga qaytarilgan taqdirlandi Alberto Kontador Uning natijalari 2012 yil fevral oyida uning ikki yilga taqiqlanganidan keyin diskvalifikatsiya qilingan.[1][2]
- ^ "Contadorning to'xtatib qo'yilishidan yangi g'oliblar paydo bo'ldi". Velosiped yangiliklari. Future Publishing Limited kompaniyasi. 2012 yil 7-fevral. Olingan 19 fevral 2012.
- ^ "Tour de San Luis (ARG), 2012 yil 25-yanvar - 3-bosqich: Estancia Grande - Mirador de Potrero". Union Cycliste Internationale. Infostrada Sport. Arxivlandi asl nusxasi 2014 yil 21 dekabrda. Olingan 19 fevral 2012.